Robot përkulës me gjashtë boshte


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Video

Specifikimet

Pesha

kg

5500

Dimensioni (L*P*H)

mm

6000*6500*2500

Fuqia

w

15000

Shpejtësia e Ngritjes

m / min

28.9

Veçoritë & Përparësitë

1. Ka një strukturë kompakte roboti dhe performancë superiore të lëvizjes, duke reduktuar shumë gjurmën.
2. Duke përdorur mënyrën e programimit të mësimdhënies, operacioni është i thjeshtë dhe i lehtë për t'u mësuar.Vjelja dhe përkulja automatike mund të realizohet lehtësisht.
3. Pozicionimi i saktë dhe përsëritshmëria e mirë mundësojnë ndjekjen e saktë të trajektores gjatë procesit të përkuljes.

P10-2

Profili i furnizuesit

HENGA Automation Equipment Co., Ltd. është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjen e pajisjeve të llamarinës CNC, prodhimin dhe përpunimin e llojeve të ndryshme të kabineteve dhe pajisjeve elektrike.

Pas vitesh përpjekjesh të pandërprera, kompania ka zhvilluar dhe prodhuar me sukses robotin përkulës të serisë HR, robotin ngarkues lazer të serisë HRL, robotin ngarkues me grusht të serisë HRP, robotin ngarkues prerës të serisë HRS, linjën e prodhimit inteligjent fleksibël të përpunimit të fletë metalike, serinë HB me lakimin CNC të mbyllur makinë, gërshërë të mbyllura CNC të serisë HS dhe pajisje të tjera.

图片8

Fabrika HENGA

图片9

HENGA në Ekspozitën Industriale

图片10
图片11

Nderi dhe Certifikimi i Ndërmarrjes

Shërbimi ndihmues

Në vitin 2019, HENGA dhe ChinaSourcing filluan bashkëpunimin strategjik.Ne jemi tani agjenti ekskluziv për biznesin e eksportit të HENGA.
Për klientët që duan të blejnë produkte të HENGA, ne ofrojmë shërbimin e sigurimeve me një ndalesë, duke përfshirë:
1. Ndërtoni një kornizë për bashkëpunim
2. Punë përkthimi për kërkesat dhe dokumentet teknike (përfshirë analizën e CPC)
3. Organizoni takime trepalëshe, negociata biznesi dhe vizita studimore.
4.Ndihmoni HENGA-n të planifikojë planin e përpunimit të prodhimit
5.Llogaritja e saktë e kostove
6.Kontroll i cilësisë
7.Eksporti i produkteve dhe shërbimi logjistik

图片12

Takime Trepalëshe

图片13
图片14

Vizitë Studimore

图片15

Kontrolli i cilësisë

图片16

Specialistë të zhdoganimit dhe logjistikës


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni