ChinaSourcing E & T Co., Ltd.

Професионална компанија за извори

Адреса

Rm.901, Bldg.Б, Sinolight Plaza, бр.4, улица Qiyang, област Чаојанг, Пекинг, 100102, Кина

Телефон

0086-18810179789
0086-(0)10-84887188
0086-(0)10-84887189

Whatsapp

008618810179789

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја