Прстен од не'рѓосувачки челик


Детали за производот

Ознаки на производи

Видео

Прикажи производ

штанцување делови

Профил на добавувачот

GH производи од нерѓосувачки челик Co. Ltd.е основана во 1991 година лоцирана во Јангжу, провинцијата Џиангсу.Зафаќа површина од 20.000 квадратни километри, со повеќе од 60 вработени.Специјализирана е за производство на прецизен лим.

Тие имаат сертификат ISO 9001 во системот за контрола на квалитетот и имаат повеќе од 100 комплети опрема од највисоко рангирање, како што се машини за сечење влакна, CNC дупчење на бедем, CNC машина за сечење воден млаз, автоматска машина за заварување, опрема за обработка на мувла и така натаму .Покрај тоа, тие имаат одличен тим од 20 специјализирани вработени, вклучувајќи високи инженери, инженери, квалификувани техничари, технички персонал, сметководители.Преку сечење, цртање, печат, оформување, обработка, он-лајн склопување, процес на површинска обработка на метален лим, цевки и жица, тие даваат се од себе за да ги задоволат барањата на клиентите.Тие имаат напреден процес особено во ултра-длабокиот лист за цртање, печат и формирање на лист.

Нивните производи се продаваат не само дома, туку и во странство.Лимот и производите со дупчење за истегнување се доставуваат до многу познати корпорации, а производите од не'рѓосувачки челик специјално за железничка употреба се продадени на сите 18 железнички бироа.Во исто време, нивните производи стабилно се извезуваат во Јапонија, САД, ОК, Германија итн.

工厂

Фабрика

_HGD5529-1
_HGD5565-1
_HGD5583-1
1-201213222A5101
1-20121322200c22
1-20121322231R42

Други производи од нерѓосувачки челик

Услуга за извори

 

 

Сервис

 

 

微信图片_20220424135717
 • MSA1
 • MSA2
 • MSA3
 • дискусија за производниот процес
 • 恒德车间2
 • 外商合影
 • 微信图片_20210819094419
 • 微信图片_20220110141037
 • 微信图片_20220208125803

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја