Хеј гребло со еден ротор

Висок квалитет, работна ширина 290cm-360cm, еден ротор.


Детали за производот

Ознаки на производи

Видео

Прикажи производ

IMG_20211104_110921
Гребло 1

Карактеристики и предности

1.Висок квалитет, работна ширина 290cm-360cm, еден ротор.

2. Дизајниран да понуди најдобар компромис помеѓу квалитетот на работата и ниските трошоци за управување.

3. Идеален за работа со големи површини со густи култури кои имаат корист од високата клиренса.

4.Обезбедување OEM услуга.

Профил на добавувачот

WG, основана во 1988 година во провинцијата Џиангсу, е големо групно претпријатие кое се занимава со производство на машини.Нејзините производи опфаќаат земјоделски машини, градинарски машини, градежни машини, машини за фалсификување и автоделови.Во 2020 година, WG имаше скоро 20 илјади вработени, а годишниот приход надмина 20 милијарди јуани (2,9 милијарди долари).

надмоќен

Услуга за извори

 

 

Сервис

 

 

微信图片_20220424135717
 • MSA1
 • MSA2
 • MSA3
 • дискусија за производниот процес
 • 恒德车间2
 • 外商合影
 • 微信图片_20210819094419
 • 微信图片_20220110141037
 • 微信图片_20220208125803

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја