Плови со оптоварување со 3 коњски агол

Заштеда на трошоци, обезбедување квалитет, навремена испорака и постојано подобрување.


Детали за производот

Ознаки на производи

Прикажи производ

图片1

3 коњ агол оптоварување плови-Делукс

图片2

3 КоњАголВчитај Float-Deluxe

图片3
图片4
图片5
图片6

Внатрешни детали

Спецификации

 

Стандарден

Делукс

Целокупна димензија

5425*2280*2590мм

6325*2280*2590мм

Димензии на телото

4575*2280*2230мм

5475*1980*2230мм

Максимална внатрешна димензија на телото

4550*1930*2155мм

5450*1930*2155мм

Празна тежина

1700 кг

2200 кг

Максимална носивост

2600 кг

2600 кг

Суспензија

Пружина со 6 листови
суспензија (400 кг/лист)
Независен

Пружина со 6 листови
суспензија (400 кг/лист)
Независен

Разделник на коњи

мека перница

мека перница и целосно обложена
со преграда за глава на пастув

Хајрак

да

да

Страничен прозорец

пет

шест

Странична врата

еден

еден

Површина на коњи

Гумен под од 10 мм

Гумен под од 10 мм

Странична област Внатрешна

Гумена подлога од 6 мм

Гумена подлога од 6 мм

Профил на добавувачот

Haih Machinery Co.лоциран во провинцијата Шандонг, Кина,е професионален производител на плови за коњски приколки со 5 годишно искуство.Havинг нивнитесопствен центар за дизајницентар за контрола на квалитет, нивниот мпроизводи кои вклучуваатeприколка за коњи, приколка со врат од гуска, приколка за приколка, товарна приколка, приколка за кучиња, мобилни домови, приколка за брза хранаиитн.Тие исто такапроизведуваатприлагодениприколкииплови според барањата на купувачотs.Тие имаат добиено CE сертификат и аll на нивнитепроизводите ги исполнуваат австралиските стандарди.Сега наir производисе извезуваат во Австралија, Нов Зеланд, Блискиот Исток, Европа и Америка.Поради високиот квалитет и конкурентната цена,тиедобијте добар коментар однивнитеклиенти.

Xintian Trailer Co.се гордее што е еден од кинеските професионални HORSE FLOAT TRAILERmпроизводители иeизвозници повеќе од 10 години, сстриктно базирајќи се на системот ISO9001:2008 наqуалностcконтрола иiинспекција прекуmпроизводствоpпроизводи, стекнување на пазарот и звук репутација во целиот свет.Знаењето не се појавува преку ноќ, во следново,тиеќе ги собере ситенивнитемоќ за одржувањенивнитеменаџмент идеја за понатамошен напредок со ситенапријателски партнери воtжелезничка индустрија.Тиесе длабоко убедени дека најдобар квалитет на материјалот е брtдоволно сама по себе да ги исполниклиентиВисоки барања.И нивната еискусенвработенитево одделенијата за продажба обезбедуваатклиентисо квалификуваниall-околу поддршката во секое време.

图片7
图片8

Услуга за извори

 

 

Сервис

 

 

微信图片_20220424135717
 • MSA1
 • MSA2
 • MSA3
 • дискусија за производниот процес
 • 恒德车间2
 • 外商合影
 • 微信图片_20210819094419
 • 微信图片_20220110141037
 • 微信图片_20220208125803

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја